آخرین مهلت دریافت كد سوابق تحصیلی داوطلبان كنكور 93

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری پانا ؛ رییس اداره سنجش این اداره كل گفت: با عنایت به نزدیكی زمان ثبت نام كنكور سراسری سال 93 و لزوم رویت سوابق تحصیلی داوطلبان قبل از ارسال سوابق تحصیلی به سازمان سنجش آموزش كشور ، دانش آموزانی كه ازسال 84 تاكنون موفق به اخذ دیپلم در رشته های نظری (ریاضی ،تجربی،انسانی و معارف) شده اند، برای شركت در آزمون سراسری می بایست هر چه سریعتر با مراجعه به سایت dipcode.medu.ir نسبت به دریافت كد سوابق تحصیلی خود اقدام نمایند.


 محمد محمدپور ، در ادامه صحبتهای خود با بیان اینكه ارائه سوابق تحصیلی برای كنكور 93 همانند سال گذشته است افزود: تمام داوطلبان كنكور كه دیپلم خود را از سال 84 تا 92 دریافت كرده‌اند، باید كد سوابق تحصیلی را برای ثبت نام در كنكور 93 ارائه كنند. وی همچنین تصریح كرد: داوطلبان هنگام ثبت نام در آزمون سراسری با اطمینان كامل از صحت مشخصات فردی و نمرات خود نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رییس اداره سنجش آموزش و پرورش خاطر نشان كرد: داوطلبان با مراجعه به این سایت می‌توانند سوابق سجلی و تحصیلی خود را دریافت كرده و چنانچه مغایرتی نداشته باشد، آن را تایید كرده و پس از تایید كد 14 رقمی سابقه تحصیلی را دریافت كنند كه این كد جهت ثبت‌نام در كنكور 93 الزامی بوده و بدون آن امكان ثبت‌نام برای كنكور93 امكان‌پذیر نیست.

به گفته رییس اداره سنجش آموزش و پرورش مازندران، نحوه دریافت و ارائه كد سوابق تحصیلی برای كنكور 93 همانند کنکور 92 است و داشتن كد 14 رقمی برای ثبت‌نام در كنكور الزامی است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.