آغاز انتخاب رشته با آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد 94 از فردا

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، انتخاب رشته آزمون سراسری سال 94 برای دانشگاه آزاد اسلامی بر اساس نتایج آزمون سراسری که هفته گذشته از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد از ساعت 14 فردا شنبه دهم مرداد ماه از طریق سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی www.azmoon.org آغاز می‌شود.

بر این اساس هر داوطلب باید با مراجعه به این سایت بر اساس نمره کسب شده در آزمون سراسری امسال 20 رشته محل را در مقاطع کاردانی یا کارشناسی پیوسته یا دکترای حرفه‌ای انتخاب کند.

index

هر داوطلب علاوه بر گروه آزمایشی اصلی امکان انتخاب رشته در گروه‌های هنر و زبان خارجه را هم دارد.امکان ویرایش اطلاعات انتخاب رشته برای داوطلبان تا آخرین روز انتخاب رشته نیز فراهم است.

همچنین دانشگاه آزاد برای بسیجیان فعال نیز سهمیه‌ای قرار داده است که بر این اساس بسیجیان فعال می‌توانند کد رهگیری 12 رقمی بسیج را در سامانه ثبت کرده و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایند.ظرفیت پذیرش رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاد حدود 51 هزار نفر است که بیشترین تراکم در گروه علوم پزشکی است.

علاوه بر این داوطلبان برای حضور در پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد می‌توانند در مقطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در هر زمان از سال به سایت www.azmoon.org مراجعه کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.