آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی حرفه‌ای ترمی علمی کاربردی از فردا

ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی کدرشته محل‌های نیمه متمرکز آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی 92 دانشگاه جامع علمی کاربردی از فردا آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان نهایی کدرشته محل‌های نیمه متمرکز آزمون دوره‌های مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته ترمی سال تحصیلی 92 در یکی از روزهای چهارشنبه 20 شهریور تا روز چهارشنبه 27 شهریور ماه جاری با در دست داشتن مدارک لازم و با توجه به کدرشته محل قبولی به نشانی تعیین شده در دفترچه راهنمای آزمون در مراکز آموزشی ذیربط انجام می‌شود.

بر این اساس داوطلبان باید مدارک ضروری  همچون تصویر شناسنامه و اصل آن برای مطابقت، تصویر کارت ملی و اصل آن برای مطابقت، اصل مدرک فوق دیپلم یا کاردانی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی یا وزارتین علوم و بهداشت و یا آموزشکده‌های فنی و حرفه‌ای وزارت آموزش و پرورش و یک برگ تصویر آن. شش قطعه عکس تمام رخ 4 در 3 تهیه شده در سال جاری، گواهی اشتغال به کار با امضا و مهر بالاترین مقام مسول، آخرین فیش حقوقی و آخرین حکم کارگزینی یا قرارداد معتبر انجام کار (برای پذیرفته شدگان شاغل) و مدارک وضعیت نظام وظیفه داوطلبان پسر به همراه داشته باشند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.