ادامه‌ی مسیر با چنگ و دندان

در مسیر رسیدن به هدف، یا باید مسیر را بشناسید یا از نقشه و وسیله‌ی راه استفاده کنید. نقشه‌ی رسیدن به مقصد، ابزاری مهم و کارآمد است؛ البته در مسیرهای ناشناس این ابزار اهمیت دوچندان خواهد داشت که در این مسیرها باید دقیقاً مطابق نقشه پیش بروید.

برنامه‌ی آزمون های آزمایشی نقشه‌ی مسیری است که یک سال برای رسیدن به هدف تلاش کرده‌اید. اکنون در نزدیکی‌های مقصد هستید. مهم است که به مقصد برسید اما مهم‌تر چگونه رسیدن است.

success-business

در روزهای آینده برنامه‌ی شما وارد مرحله‌ی جدیدی می‌شود. در این مرحله باید ساعات مطالعه‌تان سیر صعودی داشته باشد، به دروس عمومی که دروس زود بازده به شمار می روند نسبت به گذشته توجه بیش‌تری داشته باشید، اولویت‌های‌تان را به خوبی شناسایی کنید، برای جمع‌بندی کار ویژه انجام دهید.

لازمه‌ی اجرای صحیح و کامل این کارها همگام شدن با برنامه‌ و بودجه بندی آزمون های آزمایشی پیش رو است؛ زیرا در آنها تمام این موارد در نظر گرفته شده است.

توصیه می‌کنم در مدت باقی‌مانده با چنگ و دندان به برنامه‌ی آزمون ها بچسبید و برنامه‌ی شخصی‌تان را مطابق آن طراحی کنید. این کار باعث خواهد شد تمام مواردی را که برای موفقیت لازم است یک‌جا داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.