از امروز آغاز می‌‌شود: ثبت‌نام رشته‌های بدون آزمون کارشناسی دانشگاه آزاد

با توجه به اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، امکان ثبت‌نام در تعدادی از رشته‌های بدون آزمون کارشناسی پیوسته این دانشگاه، که ظرفیت آنها تکمیل نشده است، وجود دارد.
با توجه به درخواست تعداد زیادی از متقاضیان ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته، امکان ثبت‌نام در تعدادی از این رشته‌ها در واحدهای دانشگاهی خارج از استان تهران که ظرفیت ثبت‌نام آنها تکمیل شده فراهم شده است.
تمامی متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه (امروز) با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی: www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.
index
همچنین امکان ثبت‌نام در سایر رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته، که تاکنون ظرفیت ثبت‌نام آنان تکمیل نشده است، همچنان ادامه دارد.
امکان ثبت‌نام در سایر رشته محل‌هایی که ظرفیت ثبت‌نام آنان تکمیل شده است، در این نیمسال فراهم نیست؛ بنابراین، شرایط ثبت‌نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در نیمسال دوم ۹۷-۹۶ متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.
رشته و محل‌های دانشگاهی در مقطع کارشناسی پیوسته که ظرفیت ثبت‌نام آنان افزایش یافته است، عبارتند از:
حقوق: واحدهای ارومیه، رشت، خمینی شهر.    
روان‌شناسی: واحدهای قم، خمینی شهر، خوراسگان (اصفهان)، رشت، کرج.
حسابداری: واحدهای کرج، خوراسگان (اصفهان).

مهندسی پزشکی: واحدهای مشهد، رشت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.