اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در خصوص: تاریخ ثبت‌‌نام و انتخاب رشته آزمون دوره‌های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای سال ۱۳۹۹

به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفهای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی و غیر انتفاعی سال ۱۳۹۹می‌رساند که ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون، به صورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۳/۱۱ آغاز می‌شود و تا روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۹/۳/۱۸ ادامه خواهد یافت.
 بر این اساس، ضرورت دارد که همه متقاضیان، در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقیقدفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته وفراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی:  www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت‌نام در این زمان آزمون اقدام نمایند.
با توجه به اینکه ثبت‌نام و انتخاب رشته در این آزمون، در یک مرحله انجام می‌شود، داوطلبان باید هم‌زمان با ثبت‌نام، نسبت به درج رشته محل‌های تحصیلی خود در فرم تقاضانامه اینترنتی، با توجه به رشته‌های اعلام شده در دفترچه راهنما، اقدام نمایند.
اطلاعیه تکمیلی و همچنین دفترچه راهنمای ثبت‌نام و انتخاب رشته، همزمان با شروع ثبت‌نام، در تاریخ ۱۳۹۹/۳/۱۱ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار خواهد گرفت. داوطلبان لازم است که برای اطلاع از شرایط و ضوابط شرکت در این آزمون و نوع پذیرش رشته‌های امتحانی (با آزمون یا براساس سوابق تحصیلی «بدون آزمون»)، دفترچه راهنمای مذکور را به دقت مطالعه نمایند.

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

arm-sanjesh

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.