امروز يك آغاز براي موفقيت شما است

درست است که تقریباً تمام تابستان و پاییز را به درس خواندن گذرانده‌اید و عده‌ای از شما خوب مطالعه کرده‌اید و برخی‌های‌تان نیز کمی کمبود در مطالعات خود احساس می‌کنید. از امروز فرد دیگری شوید، دوباره کنکور را آغاز کنید، خواندن درس‌های پیش برای امتحانات نیم‌سال اول را بهانه کنید و تصور کنید آغاز کار است و باید با قدرت و پرانرژی شروع کنید.

همه‌ی شکست‌ها، کسالت‌ها و حتی پیروزی‌های کنکوری را که تا این‌جا داشته‌اید فراموش کنید. بدون هیچ گونه تفکر نسبت به گذشته راه تازه‌ای را آغاز کنید. اگر تا این‌جای راه خوب عمل کرده‌اید، مغرور نشوید و برای بهتر بودن خیز بردارید. اگر به هر دلیلی کمی عقب‌ماندگی در درس‌ها احساس می‌کنید ناامیدانه به ادامه‌ی مسیر نگاه نکنید و بدانید برای پیشرفت همیشه فرصت هست و هیچ بهانه‌ای برای تنبلی و ناامیدی یا غرور وجود ندارد، هیچ بهانه‌ای!

s

توجه داشته باشید که این خود شما هستید که مرز توانستن‌های خود را تعیین می‌کنید. به هیچ کس اجازه ندهید در مورد توانایی‌های شما اظهار نظر کند؛ زیرا دیگران به قدرت‌ها و نیروهای پنهان موجود در جسم و روان شما دسترسی ندارند. اگر تا کنون بارها زمین خورده‌اید باور داشته باشید که با کشف دلیل زمین خوردنتان می‌‌توانید با موفقیت به پیشروی ادامه دهید. حتی اگر صفر هستید از همین الان برای رسیدن به 30 درصد در آزمون آزمایشی بعدی خود تلاش کنید و فراموش نکنید که رسیدن به درصد 30 برای کسی که تا کنون صفر است یعنی شاهکار و تولد دوباره از نوع کنکوری. باور این حقیقت چندان سخت نیست. مهم این است با اراده‌ قوی به راه خود ادامه دهید و تحت هیچ شرایطی از پای ننشینید.

یادتان باشد تاریک‌ترین لحظات بهترین زمان برای دیدن ستاره‌هاست.

جاده‌ی موفقیت سرراست نیست؛ پیچی وجود دارد به نام شکست، دوربرگردانی به نام سردرگمی، سرعت‌گیرهایی به نام دوستان، چراغ قرمزهایی به نام دشمنان، چراغ احتیاط‌هایی به نام خانوداه، تایرهای پنچری خواهید داشت به نام شغل؛ اما اگر یدکی به نام عزم داشته باشید، موتوری به نام استقامت و راننده‌ای به نام خدا به جایی خواهید رسید که موفقیت نامیده می‌شود. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.