انتخاب هدف، زیربنای برنامه‌ریزی

fرنامه‌ریزی دقیق و منسجم به شما آرامش و نظم ذهنی می‌دهد و به شما کمک خواهد کرد که آینده‌ی روشن و شفافی داشته باشید و بر اساس حدس و گمان و شانس و اقبال پیش نروید.برنامه ریزی لصولی و منطقی به شما کمک خواهد کرد که خودتان سکان زندگی‌تان را در دست داشته باشید.

برنامه‌ریزی انسان را هدفمند می‌کند؛ زیرا زیربنای داشتن برنامه‌ریزی، داشتن یک هدف روشن و منطقی است. وقتی هدف مشخص و معینی دارید و برای رسیدن به آن قدم برمی‌دارید، در این مسیر دلسرد و ناامید نخواهید شد، بلکه با شور و اشتیاق دوچندان در رسیدن به آن گام برمی‌دارید و در رسیدن به هدف خود از هیچ تلاشی دریغ نخواهید کرد. شما می‌دانید کدام قله را برای فتح انتخاب کرده‌اید و فقط به رسیدن به آن قله فکر می‌کنید. دیگر آشفته و سردرگم نیستید؛ ذهنی شفاف دارید که یکی از مهم‌ترین رمزهای موفقیت دانش‌آموزان برتر در مسیر کنکور سراسری است.

برای برنامه‌ریزی سعی کنید ابتدا هدف‌های‌تان را روشن و منطقی انتخاب کنید؛ زیرا هدف‌های روشن و منطقی چراغ راه شما در این مسیر خواهد بود. همیشه به یاد داشته باشید هیچ چیز قیمتی و ارزشمندی به راحتی به دست نمی‌آید؛ پس کمربند همت خود را محکم‌تر از قبل برای فتح هدف خود ببندید و پرانرژی و با تمام توان خود برای رسیدن به هدف‌تان تلاش کنید.

dooo

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.