اهمیت فصل تابستان برای داوطلبان کنکور سراسری

  برای یک داوطلب کنکوری، تابستان خوب، تابستانی است که برای استراحت و تفریح و مطالعه در آن برنامه‌ای وجود داشته باشد که در فصل‌های بعد از تابستان از آشفتگی ذهنی و مطالعاتی جلوگیری کند. 

تابستان امسال برای شما کنکوری‌های عزیز دارای اهمیتی بسیار ویژه است. اگر می‌خواهید در طول سال تحصیلی آرامش بیش‌تری داشته باشید سعی کنید در طول تابستان علاوه بر استراحت برای کنکور 95 آماده شوید.

new-covermanual

همان طور که می‌دانید مطالعه‌ی آهسته و پیوسته نتیجه‌ی بهتری نسبت به مطالعه‌ی فشرده در طول سال تحصیلی دارد. به‌ویژه چنان‌چه دانش‌آموز هستید اگر از هم‌اکنون برای کنکور مطالعه کنید، هم آموخته‌های سال سوم را که هم‌چنان در ذهنتان باقی‌ است تثبیت می‌کنید و هم در طول سال تحصیلی که سال چهارم نیز به برنامه‌ی مطالعاتی‌تان اضافه می‌شود با حجم انبوهی از دروس پایه مواجه نخواهید شد.

این نکته مهم را همواره به خاطر داشته باشید که برای موفقیت لازم نیست یک برنامه‌ی فشرده و سنگین داشته باشید. اگر با برنامه‌ی آزمون آزمایشی که در آن شرکت می کنید پیش بروید نه وقت خود را بیهوده و بی‌برنامه سپری می‌کنید و نه از سایر تفریحات تابستان بازخواهید ماند.  با برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی تابستان خوبی داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.