اولین قدم را محکم بردارید

تابستان فرصت مناسبی برای اصولی‌سازی روش‌ها و برنامه‌هاست. شما نیز می‌توانید روش‌ها را امتحان کنید تا به راهی برسید که به شما بیش‌ترین کمک را می‌کند؛ اصولی که شما را در مسیر مناسبی به سمت اهداف هدایت خواهد کرد. گاهی ممکن است ناخودآگاه اصول را رعایت کنید ولی نمی‌توانید آن را به سایر امور تعمیم دهید. پس بهتر است در جریان انتخاب روش‌ها و مسیرها قرار بگیرید و دقیقا بدانید از چه روشی استفاده کرده‌اید.

هر کس می‌تواند برای برنامه‌ریزی خودش تعریفی جداگانه برای اصل‌ها داشته باشد. فقط نتیجه گرفتن و رسیدن به هدف مهم است. راه و روش رسیدن به اهداف می‌تواند برای هر کس متفاوت باشد. تشخیص این‌که کدام راه می‌تواند به شما کمک کند تعریفی از فراشناخت است و این خود یک ویژگی منحصربه‌فرد است.

همه‌ی این‌ها را گفتم تا شما را به سمت انتخاب مسیرهای رسیدن به موفقیت با توجه به شرایط خود ترغیب کنم و لازمه‌ی این کار داشتن برنامه است. برنامه‌ریزی مهم‌ترین عنصر موفقیت شماست.اولین قدم در این راه نوشتن هر کاری است که انجام می‌دهید و می‌خواهید انجام دهید. با ثبت کارهای خود، مدیریت برنامه‌ی خود را در دست خواهید گرفت و این بدان معنی است که شما حساب‌شده حرکت می‌کنید! دفتر برنامه‌ریزی خود را بردارید و دست به کار شوید.به خدا توکل  کنید و  اولین قدم در مسیر موفقیت را محکم را بردارید.

b

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.