با کلید تلاش،در موفقیت را باز کن

مسلماً همه شما در جستجوی موفقیت هستید. تا به حال برای رسیدن به موفقیت چقدر تلاش کرده اید؟ در موفقیت کلید دارد و باید آن را ساخت. تلاش کلیدی است که با آن می‌توان در موفقیت را باز کرد. هوش و استعداد شرط پیشرفت و موفقیت است اما تلاش و پشتکار اصلی ترین عامل رسیدن به موفقیت است.

برای دستیابی به موفقیت باید مدت زمان طولانی تلاش کنید و هرچه بیشتر تلاش کنید شانس بیشتری برای موفقیت دارید. افراد مختلف به نسبت میزان تلاش خود در جایگاه‌های متفاوتی از نظر موفقیت قرار خواهند گرفت.

0000-4378-4try-trying-success-posters

پس بهتر است موفقیت خود را به تلاش خود و عدم موفقیت را هم به نداشتن تلاش نسبت دهید و آن را ناشی از کم هوشی و بدشانسی ندانید. با نسبت دادن موفقیت به عامل تلاش منجر می‌شود تا در مراحل بعدی نیز به تلاش خود ادامه دهید و اگر به علت نداشتن تلاش شکست خوردید می‌توانید در فرصت‌های بعدی درصدد جبران آن برآیید.

به این نکته بسیار مهم و کلیدی توجه داشته باشید که دستیابی به موفقیت زمانی میسر است که برای رسیدن به آن باید تا سرحد امکان تلاش کنید و از شکست های احتمالی در این مسیر بخوبی درس بگیرید.

پس با توکل بر خداوند از همین امروز شروع كنید و قدر تك تك لحظات و كوچكترین فرصت‌ها را بدانید. گرچه تلاش به تنهایی کافی نیست و باید برنامه ریزی دقیق را هم در نظر بگیرید.

همواره به یاد داشته باشید که : « هیچ کس نمی‌تواند موفق باشد مگر بخواهد و سپس برای بدست آوردنش بکوشد. »

Comments are closed.