برای موفق شدن متفاوت و خاص باشیم

از امروز تصمیم بگیرید که می‌خواهید در کنکور امسال موفق شوید و سپس قاطعانه تصمیم بگیرید که برای به دست آوردن آن می‌خواهید با توکل به خداوند سخت تلاش کنید و در نهایت جزء بهترین‌های امسال باشید.

اگر تصمیم فوق را گرفته‌اید و از صمیم قلب آن را پذیرفته‌اید و برای به دست آوردن آن می‌خواهید تلاش کنید یک بار به نفراتی که در سال‌های گذشته موفق شده‌اند توجه کنید تا پی به این موضوع ببرید که آن‌ها نیز از جنس شما بوده‌اند و هیچ یک از آن‌ها بهتر یا باهوش‌تر از شما نبوده بلکه آن‌ها به این دلیل موفق شده‌اند که کارها را به شیوه‌ای متفاوت انجام داده‌اند تا جایی که امروز آن‌ها را خاص و موفق می‌خوانیم؛

index

آری! شما نیز می‌توانید کارهای‌تان را به گونه‌ای خوب و بهتر از آن‌ها انجام دهید به شرط آن‌که همین امروز واقعا تصمیم بگیرید که می‌خواهید جزء موفق‌های کنکور امسال باشید و فعل «نمی‌توانم» را از خود دور کرده و از دایره‌ی واژگان خود حذف کنید.

شما از امروز می‌توانید، چون می‌خواهید که موفق شوید، می‌خواهید که به هدف خود دست پیدا کنید و می‌خواهید که برتر و خاص باشید. برای رسیدن به این مهم، از امروز تصمیم بگیرید که کارهای‌تان را به شیوه‌ای متفاوت انجام دهید.

سعی کنید از امروز به بعد برنامه‌ریزی خود را مکتوب کنید تا سلیقه‌ای عمل نکنید که بخشی از کارها را که دوست ندارید و به انجام آن علاقه‌مند نیستید، ضعیف و برخی از کارها را که دوست دارید قوی کنید بلکه باید همواره کاملاً در کارهای‌تان تعادل را رعایت کنید؛

چون شما از امروز موفق و خاص هستید و یکی از ویژگی‌های مهم کار شما تعادل در کارهای‌تان است. برنامه‌‌ریزی اصولی و از پیش تعیین‌شده موجب می‌شود عملکرد مطالعاتی‌تان بهبود یابد و شما را به سوی موفقیت سوق دهد. فقط اگر شما کمی خودتان را باور داشته باشید و دست از تلاش برندارید و به آینده‌ی خود امیدوار باشید، بدون هیچ کونه شک و تردیدی موفق خواهید شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.