برنامه آزمون های آزمایشی چگونه دو مشکل داوطلبان کنکور راحل می‌کند؟

برنامه ی آزمون های آزمایشی چگونه دو مشکل داوطلبان را حل می کند ؟ چگونه حجم زیاد کتاب ها و آشفتگی ناشی از آن مدیریت می شود.

 مشکل اصلی داوطلبان کنکور حجم و تعداد زیاد کتاب هاست. شما باید هم زمان هم درس های سال چهارم را مطالعه کنید و هم درس های سال های سوم و دوم را . تعداد زیاد کتاب ها یک مشکل دیگر نیز ایجاد می کند که از مشکل قبلی جدی تر و مهم تر است : مشکل آشفتگی.

وقتی تعداد کتاب ها زیاد می شود مشکل آشفتگی هم مزید بر علت می شود ، کدام کتاب ها را ابتدا بخوانم ؟ آیا بهتر است اولویت را به کتاب های پایه بدهم یا به کتاب های سال چهارم ؟ آیا در همه ی درس ها باید به یک شکل اولویت بندی کنم ؟یا این که در درس های مختلف بایداولویت بندی هایم متفاوت باشند ؟ در چه زمان هایی هر یک از کتاب ها و درس ها را مطالعه کنم ؟ در چه ماه هایی کدام کتاب ها را مطالعه کنم ؟ آیا درست است که یک کتاب را به طور کامل تمام کنم و سپس به سراغ کتاب دیگر بروم؟

دانش آموزان در مقایسه با فارغ التحصیلان یک مشکل دیگر هم دارند . درس های سال چهارم برای آن ها جدید است و به مدرسه هم می روند چگونه باید درس های مدرسه و مطالعه برای کنکور را باید تلفیق کنند ؟

همه ی این ها و خیلی سوال های دیگر را برنامه ی آزمون ها به خوبی پاسخ می دهد .

توجه کنید !  با اجرای برنامه ی  آزمون ها ، مشکل حجم زیاد کتاب ها و درس ها از بین نمی رود زیرا حجم برنامه واقعا زیاد است و حداقل سه برابر سال های گذشته ی شماست. اما این مشکل کاهش می یابد و مدیریت می شود . دانش آموزان دچار آشفتگی و سردرگمی نمی شوند و ذهنشان  آرامش می یابد ومنظم می شود .

 فقط یک نکته باقی می ماند و آن هم شخصی سازی برنامه ی آزمون ها است . هر دانش آموز باید با شناختی که از خود دارد برنامه ی مدرسه وبرنامه ی آزمون را برای خود شخصی سازی کند . برنامه ی آزمون بخش مهمی از مسائل و نگرانی های شما را حل می کند ،بخشی هم مربوط به شرایط شخصی و تفاوت های فردی شماست که با تفکر خودتان و مهارت های فراشناختی که دارید و کمک گرفتن از اولیا و دبیران و مشاورانتان می توانید برنامه ی آزمون راشخصی سازی کنید و با شرایط خودتان تطبیق دهید .

 

test

منبع:kanoon.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.