به خودت بیا……

دو روز هفته رو نباید نگران بود ، یکی از اونا دیروز هست ، با همه اهمیت ها و اشتباهات و قصور و خطاش و دیگری رو که نباید نگرانش باشی فرداست ؛ با تمام سختی های ممکنش و بارهاش ، با تمامی وعده های دلفریبش و با عمل ضعیفش ؛ فردا هم خارج از مهار ماست .

دیروز هم خارج از مهار ماست . تمامی پول های دنیا هم نمی توانند آن را به ما برگردونن . نمی تونی اعمال گذشته رو بی اثر کنی و در کنارش هم نمی تونی حرف هایی که بارها و بارها گفتی رو فراموش کنی . باور کن که دیروز برای همیشه رفته است .

فردا خورشید خواهد تابید . درخشان یا پشت ابرها ، بالخره خواهد تابید .

تا شروع فردا ما نگرانی نداریم ، چون هنوز فردا نیومده …

 عمر امروز رو دریاب که فقط همینه امروزه …

index

آرزوهات …رویات …آرمانت …منتظر توئه …بهش برس …با همه سختیا و مشکلات…زندگی توبا دستای تو ساخته میشه کلید این در تو دستای توئه …این دستا معمار ایندته…خوبیا بد… زشت یا زیبا …

تویی که میشینی و دست رو دست میزاری… اما ته ته دلت آرزوها داری…خب این ارزو با تلاش و کوشش بدست میاد…پاشو به ثانیه ها نگاهکن….به تیک تاک ساعت ….به عقربه ها …که بدون اجازه من و تو میرن…خوشبختیتو گره بزن به این لحظه ها …نزار بره که یادگارش فقط افسوسه…نزار آخر کار بگی : ای کاش…

هرکسی می تونه نیرو اش رو فقط روی امروز متمرکز کنه . وقتی من و تو بار دیروز و فردا رو به دوش بکشیم ، دیر یا زود از پا خواهیم افتاد . پس بیا ، یکبارهم که شده ، زندگی کنیم.

به خداوند مهربون تکیه کن و با تمام قوا و با انگیزه و اعتماد به نفس شروع کن….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.