به روزهای آینده امیدوار باشید

آدمی با امید و تلاش است که احساس خوبی دارد و از زندگی خود لذت می‌برد. همیشه احساس پیشرفت را در خود زنده نگه دارید. وقتی تلاش می‌کنید و نتیجه نمی‌گیرید باید امیدتان بیش‌تر از قبل باشد و مأیوس نشوید.

باید تمام تلاشتان این باشد تا در مرتبه‌ی اول در درسی که نتیجه‌ی خوبی گرفتید علتش را بیابید و متوجه شوید آن درس را به شکل خواندید تا از آن الگوبرداری کنید. بعد به سراغ درس‌هایی بروید که در آن خیلی موفق نبودید و تصمیمات جدی برای ادامه‌ی راه بگیرید.

هر کس باید از تلاش‌های ناموفق خود درس بگیرد تا زحمتش به هدر نرود و در مسیر درست نتیجه‌ی کارش را به نحوی شایسته بگیرد.باور داشته باشید که می‌توانید و از فرصت پیش روی‌تان بهترین استفاده را ببرید.

images

در هر سطحی با هر تراز و درصدی که هستید باید دیدتان این باشد که هر روز بهتر از روز قبل باشید و در یادگیری همیشه مشتاق باشید و به هیچ حدی بسنده نکنید.

در آزمون‌های آزمایشی گام به گام و مطابق با بودجه بندی های هر مرحله از آزمون ها پیش بروید و حتما از دفتر برنامه ریزی برای ایجاد تعادل مطالعاتی کمک بگیرید.

هیچ هدفی دست‌نیافتنی نیست فقط باید برایش خوب برنامه بچینید و هدفتان را همیشه مرور کنید تا انگیزه‌تان برای ادامه‌ی راه بیش‌تر شود.

هر زمانی که شروع به درس خواندن کنید دیر نیست؛ چون اراده‌ی هر فرد این قدرت را دارد تا گذشته را جبران کند و این اراده روز به روز تقویت می‌شود؛ زیرا شما هر روز احساس بهتری نسبت به خودتان پیدا می‌کنید و از تلاش خود لذت می‌برید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.