تاریخ و نحوه اعتراض به نتایج کنکور ۹۶

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: معترضان نتایج آزمون سراسری سال ٩۶ برای پیگیری مطالباتشان در سایت سنجش اعتراض هایشان را جهت بررسی درج کنند.

🔹'ابراهیم خدایی' شامگاه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ، افزود: معترضان به نتایج آزمون سراسری ٩۶ از ٢٨ شهریورماه تا ٢٠ مهرماه فرصت دارند اعتراض های خودشان را به سازمان سنجش ارائه کنند.

index

🔹وی گفت: در سایت سازمان سنجش برای اعتراض داوطلبان آزمون سراسری ٩۶ بخشی مهیا شده است.خدایی در خصوص تجمع امروز نیز اظهار داشت: اینگونه اعتراضات امری عادی بوده و در گذشته نیز شاهد آن بوده ایم چرا که کنکور مهمترین آزمون کشور به شمار می رود.

🔹وی افزود: داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی بیشترین معترضان به نتایج بودند و دلیل آن هم به قانون برنامه ششم توسعه و افزایش ۵ درصدی که از امسال اجرایی شده بازمی گردد چرا که ۵ درصد از ظرفیت آزاد پذیرش در علوم تجربی کاهش یافته است.
وی گفت: کارنامه علمی داوطلبان آزمون سراسری ٩۶ روز سه شنبه ٢٨ شهریورماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد و به طور حتم بسیاری از اعتراض ها پس از انتشار کارنامه علمی رفع خواهد شد.

🔹گفتنی است، پس از انتشار اسامی پذیرفته شدگان آزمون سراسری ٩۶ برخی از داوطلبان امروز در مقابل ساختمان مرکزی سازمان سنجش تجمع کردند.

 

منبع:گزینه دو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.