تمدید مهلت ثبت نام دوره‌های فناوری و کارشناسی دانشگاه جامع علمی-کاربردی

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از تمدید مهلت ثبت نام دوره فناوری و کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته) نظام آموزش مهارتی مهر 94 دانشگاه جامع علمی کاربردی تا روز سه شنبه 24 شهریور ماه خبر داد.

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: ثبت نام برای شرکت در پذیرش دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای (ناپیوسته نظام آموزش مهارتی مهرماه سال 94 دانشگاه جامع علمی کاربردی که از روز شنبه 7 شهریور ماه از طریق شبکه اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org‌ آغاز شده بود با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده، ساعت 24 سه شنبه 24 شهریور پایان می‌پذیرد.

v21

وی در ادامه صحبت های خود در این رابطه در مورد آمار ثبت نام کنندگان اظهار داشت: تا هشت صبح امروز شنبه 21 شهریور ماه 102 هزار و 852 داوطلب برای شرکت در پذیرش دوره‌های مذکور ثبت نام نموده‌اند.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور در پایان تاکید کرد: به کلیه داوطلبانی که تا کنون برای ثبت نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در زمان باقیمانده با مراجعه به سایت سازمان سنجش و مطالعه اطلاعیه‌های مربوط مخصوصا اطلاعیه‌ای که امروز(یکشنبه) روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و مربوط به ظرفیت‌های جدید است، در صورت واجد شرایط بودن نسبت به انجام ثبت نام خود اقدام نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.