توجه ویژه به دوران نوروز

هر سال تعطیلات و مسافرت‌های عید نوروز از 25 اسفندماه آغاز و تا پایان نوروز که امسال مصادف شده با 14 فروردین ادامه می‌یابد. این زمان 20 روزه فرصتی طلایی برای دانش‌آموزان و داوطلبان کنکوری سخت‌کوش است؛

زیرا قبل از نوروز مدت زیادی از فراگیری مباحث نیم‌سال اول سال تحصیلی گذشته است و اگر به فکر مرور و دوره‌ی مباحث درسی نباشند خواه‌ناخواه آن‌چه را در نیم‌سال اول اعم از مباحث پایه و پیش دانشگاهی(1) فراگرفته‌اند به دست فراموشی خواهند سپرد.

index

دبیرستانی‌ها به‌خصوص داوطلبان سال سوم دبیرستان که امتحانات نهایی را در پیش دارند باید بدانند که بخشی از سؤالات نهایی از مباحث نیم‌سال اول است.

این دوران بهترین فرصت برای مرور و جمع‌بندی مطالب نیم‌سال اول است. فرصتی برای مرور در اردیبهشت نیست بنابراین از این فرصت طلایی حداکثر استفاده ممکن را ببرید.

داوطلبان کنکور هم بایستی این نکته مهم را بدانند که این آخرین فرصت برای پیشی گرفتن از رقبایشان در آزمون سراسری به شما می رود.

در دوران طلایی نوروز فرصتی چهارهفته‌ای خواهید داشت که طی آن می‌توانید مباحث و یادگیری‌هایی را دوره کنید که قبلاً کم‌کاری کرده‌اید. پس این فرصت طلایی را از دست ندهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.