ثبت‌نام بیش از ۲۳ هزار نفر در آزمون سراسری تا 20 بهمن 93

دکتر حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: ثبت‌نام آزمون سراسری سال 94 به منظور پذیرش دانشجو در دوره‌های روزانه، نوبت دوم(شبانه)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی، کد رشته محل‌های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه پیام‌نور و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه فرهنگیان از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org از بعدازظهر روز گذشته آغاز شد و تا 28 بهمن‌ نیز ادامه دارد. وی در ادامه صحبتهایش در این رابطه افزود:  تا 8 صبح امروز 23 هزار و 877 نفر در آزمون سراسری ثبت‌نام کردند.

index

دکتر توکلی افزود: باتوجه به اینکه داوطلبان تا 28 بهمن‌ماه برای ثبت‌نام فرصت دارند توصیه می‌شود در مهلت تعیین شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ضمن دریافت دفترچه راهنمای ثبت‌نام (دفترچه شماره 1) آزمون سراسری سال 94 که هم اکنون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار دارد نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

شایان ذکر است آزمون سراسری سال 94 در صبح و بعد از ظهر روزهای پنج شنبه و جمعه 21 و 22 خرداد ماه سال 94 در حوزه‌های امتحانی مربوطه برگزار می‌شود و نتیجه اولیه آزمون به صورت کارنامه در هفته دوم مردادماه 94 بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و داوطلبان مجاز به انتخاب رشته پس از دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته می‌توانند نسبت به این مساله اقدام کنند. فهرست  پذیرفته شدگان نهایی آزمون سراسری سال 94 در نیمه دوم شهریورماه سال 94 از طریق سایت سنجش آموزش کشور اعلام می‌شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.