جام جهانی فوتبال و موفقيت داوطلبان کنکور

در بحبوحه‌ی آمادگی و مطالعه برای کنکور و مرور و جمع‌بندی مطالب، پخش يكی از جذاب‌ترين و پرطرفدارترين مسابقات ورزشی يعني جام جهانی فوتبال آغاز می‌شود. به ويژه این‌كه در اين دوره تيم ملی كشورمان هم حضور دارد.

مگر در چند مورد استثنا در بين دخترها، علاقه‌ی پسرها به فوتبال به مراتب بيش‌تر از دخترها و علاقه‌ای ذاتی است، بنابراين نه گفتن پسرها به تماشای فوتبال شايد كاری سخت و دشوار باشد. داوطلبان پسر! توجه كنيد جام جهانی فوتبال هر چهار سال يک‌بار تكرار می‌شود ولی آن‌چه برای شما تكرار نمی‌شود كنكوری است كه يک سال تمام برای موفقیت در آن سعی و تلاش كرده‌ايد. هر بازی فوتبال 90 دقيقه است و با يک حساب سرانگشتی متوجه خواهيد شد كه با تماشای فقط چند بازی فوتبال، چند ساعت مطالعه مفيد را از دست خواهيد داد؟ اين اتلاف زمان برای داوطلبان دختر به مراتب كم‌تر است و دخترها با تمام وجود در اين دو هفته‌ی پايانی درس خواهند خواند.

داوطلبان پسر! اگر می‌خواهيد در ميدان رقابت با دختران در مسابقه‌ی کنکور موفق باشید، برای تماشای مسابقه‌های فوتبال برنامه داشته باشيد و تا جايی كه می‌توانيد از تماشای آن‌ها صرف نظر کنید.

داوطلبان دختر! اگر می‌خواهيد در رقابت با پسران موفق باشيد، در زمان پخش فوتبال، خوب درس بخوانيد و از 90 دقيقه‌ها به نفع خودتان استفاده كنيد. برای همه‌ی شما داوطلبان دختر و پسر آرزوی موفقیت داریم.
 

lok

استاد حسین احمدی،کنکور آسان است

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.