خواستن، توانستن است

سلام

این روزها موقعیّت‌های تصمیم‌گیری و خواستن است.

شاید شما هم این تجربه را داشته‌اید که تصمیم بگیرید آدم جدیدی باشید و کارهای فوق‏ العاده‏ای انجام دهید. امّا وقتی کارتان را شروع می‏کنید ، اتّفاق پشت اتّفاق و مشکل پشت مشکل ، از پای‌بندی به آن‌چه تصمیمش را گرفته‌اید بازتان می‌دارند. گویی همه چیز دست به دست هم می‏دهد تا تصمیم‏های‏تان عملی نشود. حالا اندکی خوب بیاندیشید.

index

آیا نیرو و توانی که در ما نهاده شده است و به پشتوانه‏ ی آن ما را انسان نامیده ‏اند، قوی‏تر است یا  ابر و باد و مه و خورشید و فلکی که قرار است همه از بهر ما سرگشته و فرمانبردار باشند؟

اگر چیزهای دیگری جز توان و انگیزه و نیروی خودمان را مؤثّر می‏دانیم ، هشدار! که اهداف و تصمیم‏های‌مان برای رسیدن به موفقیت به قدر کافی جدّی نیست و باید جدّیّت بیش‌تری داشته باشیم.

این اصل مهم و کلیدی را همواره به خاطر داشته باشیم که  یک تصمیم جدّی، برای تغییر یک سرنوشت کافی است.در این روزها و شب‌ها تصمیم جدّی بگیریم و از خداوند بزرگ هم بخواهیم که یاری‌مان کند تا در تصمیم‌های‌مان جدّی و استوار باشیم. مطمین باشید که با این دیدگاه، موفقیت را در آغوش خواهید گرفت.

 

منبع:سایت گزینه دو

One comment on “خواستن، توانستن است

  1. پری می‌گه:

    سلام..خداقوت.احسنت برشما.  دقیقا.این اتفاقات که میگید همیشه هنگام گرفتن یه تصمیم مهم پیش میاد جوری که ادم شک میکنه که اصلا این راه ونره. .مقاله ی بسیار خوبی بود .درسته دراین جور مواقع  باید هدفو قویتر کرد .ممنون از یاداوریش.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.