خودتان را باور داشته باشید

از همین امروز برنامه‌ریزی کنید تا رتبه‌ی خود را در کنکور سراسری سال 94 بهبود بخشید و خود را به بالاترین قله‌ی اهدافتان نزدیک کنید. از همین امروز هدف‌های‌تان را با توجه به توانایی‌ها و داشته‌های‌تان تعیین کنید و برنامه‌‌ریزی دقیق و اصولی و شروعی طوفانی داشته باشید. هیچ کس بدون برنامه‌ریزی نمی‌تواند روی کارهای مهم تمرکز داشته باشد و به موفقیت بیندیشد.

سعی کنید بعد از برنامه‌ریزی دقیق با توکل به خداوند به سوی هدفتان گام بردارید و در این مسیر، سخت تلاش کنید و در خود عادت‌های مثبت و ناب مثل مثبت‌اندیشی و عادت به مطالعه را پرورش و ارتقا دهید.فعل «نمی‌توانم» را از خود دور و از دایره‌ی واژگان خود حذف کنید. از امروز می‌توانید؛ چون می‌خواهید که موفق شوید، می‌خواهید که به هدف خود دست یابید و می‌خواهید برتر و خاص باشید.

یادتان باشد خاص بودن نیاز به تلاش و پشتکار دارد و باید برای خاص بودن، حرفه‌ای عمل کنید. برای حرفه‌ای عمل کردن باید تمرکز و نظم ذهنی داشته باشید که آن هم مستلزم برنامه‌ریزی دقیق و قوی است تا در میدان رقابت کم نیاورید و ادامه دهید. مثل مورچه‌ای که بارها و بارها برای بردن دانه‌ای چند برابر بزرگ‌تر از خودش به بالای دیوار تلاش می‌کند و ناامید نمی‌شود.

کافی است خودتان را باور داشته باشید. از همین امروز تلاش کنید. موفقیت از آن شماست.

images

استاد حسین احمدی،کنکور آسان است

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.