در آستانه‌ی تو !

سلام

این روزها وقتی به تو فکر می کنم،  حال و هوای دیگری دارم.

شور و شوق جشن میلادت از همین حالا در دلم افتاده است.

تقویم را که نگاه کردم ، کمتر از یک ماه تا میلادت باقی است.  می خواهم کاری کنم که این روزها برایم ویژه باشد. با تو عهد می بندم که هر روز با انجام یک کار ساده و کوچک یادت را در قلبم زنده نگه دارم و عطر حضورت را لحظه به لحظه حس کنم.

یک دعا برای فرج، یک سلام،  چند آیه قرآن …. فرقی نمی کند؛مهم این است که به یاد تو و به خاطر تو کاری انجام دهم و قدمی به سویت بردارم.

images

پدر گرامی ات چه زیبا فرموده است که «پسرم قلب های اهل طاعت و اخلاص به سوی تو پر می کشد؛ مانند پرندگانی که مشتاق رفتن به آشیانه هایشان هستند.»[1] و ما اکنون عهد می بندیم که در این مدت بیش تر از همیشه به آشیانه ی  پر مهرت پناه بریم و هر روز هدیه ای کوچک نثارت کنیم.

«خدایا! من در صبح این روز و همه روزهای زندگی ام، عهد و پیمانی را که با او بسته ام تجدید می کنم، و زمزمه می کنم که همواره به آن وفادارم و هرگز از آن سر باز نمی زنم و از آن برنمی گردم. پس مرا از یاران، پشتیبانان، محافظان، گوش به فرمانان و شتاب کنندگان در اطاعتش قرار بده! خدایا! زمان ظهورش را نزدیک، آغاز قیامش را آسان و راه رسیدنش را هموار کن! و مرا یاری کن تا همان گونه باشم که او می خواهد»[2]

 

1 – کمال الدین و اتمام النعمه، جلد  2، باب  43، حدیث 19

2 – دعای عهد امام زمان «عجل الله تعالی فرجه الشّریف» – مفاتیح الجنان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.