در سال کنکور، فقط و فقط با خوتان رقابت کنید…

حس رقابت و حس خوب پیروزی و موفقیت برای همه دلنشین است. توأم ساختن این حس با مطالعه و درس خواندن می‌تواند نتایج بسیار خوبی به همراه داشته باشد. پس این مساله مهم و کلیدی را همواره به خاطر داشته باشید که شناخت واقع‌بینانه از وضعیتی که در آن هستید می‌تواند شما را در این مسیر قرار دهد.

فرمول یک رقابت کارآمد و سازنده عبارت است از شناخت دقیق هدف و تلاش و کوشش مستمر و برنامه ریزی شده که در نهایت باید طوری برنامه‌ریزی شود که به پیشرفت منجر شود.

gg

نوشتن دفتر برنامه‌ریزی که در اختیار شماست، فاکتور اول این فرمول را به شما خواهد داد. بررسی و مقایسه‌ی عملکرد هر هفته و هدف‌گذاری برای بهبود و ارتقای آن، فاکتور دوم فرمول یعنی هدف است. در این قسمت در واقع شما با خودتان در هفته‌های قبل رقابت می‌کنید.

فاکتور سوم سعی و تلاش است که وابسته به انگیزه و بزرگی هدف و حس رقابتی است که در خود دارید. پس با توکل به خداوند مهربان، تصمیم بگیرید، مصمم باشید و به جلو حرکت کنید.

مجموعه‌ی این فاکتورها در کنار هم باعث پیشرفت شما خواهد شد و این موفقیتی است که در پس همان حس رقابت شماست.پس با توکل به خداوند بزرگ برای رسیدن به آن تلاش کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.