دفتر برنامه ریزی،گام اول در مسیر موفقیت در کنکور

داشتن برنامه‌ی استاندارد و درست برای تک تک دانش‌آموزان و بخصوص داوطلبان کنکور سراسری،کار بسیار دشوار و سختی به نظر می‌رسد؛ برنامه‌ای که با داشتن آن بتوانند راه موفقیت را آسان‌تر بپیمایند و راهکاری که بتوانند نمرات بالا بگیرند و دانش‌آموز سخت‌کوشی باشند.

آیا درس خواندن نیاز به برنامه‌ی خاصی دارد؟

آیا باید شخص خاصی برای شما برنامه‌ریزی کند تا بتوانید با توجه به آن به موفقیت برسید؟

وقتی صحبت از دفتر برنامه‌ریزی می‌شود چه احساسی به شما دست می‌دهد؟

پاسخ شما به این سوالات مهم و کلیدی چیست؟

index

ممکن است فکر ‌کنید که دفتری است که وقت شما را می‌گیرد و فایده‌ای برای‌تان ندارد؛ اما تعریفتان از برنامه چیست؟ آیا با همین دفتر برنامه‌ریزی نمی‌توان به یک برنامه‌ی قوی رسید؟ وقتی شما برای تک تک لحظه‌های‌تان برنامه‌ریزی می‌کنید و آن را ثبت می‌کنید به مرور زمان به این معنی نیست که شما برنامه‌ریزی کردن را یاد گرفته‌اید؟

داشتن برنامه‌ی دلخواهی که شما را به موفقیت برساند فقط و فقط با استفاده از دفتر برنامه‌ریزی میسر است.دفتر برنامه ریزی خیلی ساده به شما می‌گوید در هر ساعت چه کاری باید انجام دهید اما در پایان هفته و ماه متوجه خواهید شد که برای هر درس چه مقدار زمان گذاشته‌اید.

مطمئن باشید دلیل ضعف‌های‌تان را پیدا خواهید کرد. قطعاً نیاز دارد با دید دیگری به دفتر برنامه‌ریزی نگاه کنید. از حالا به سراغ دفتر برنامه‌ریزی بروید و شخصاً برای خود برنامه‌ریزی کنید و خودتان عامل رسیدن به موفقیت باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.