دیر نشده

اگر از جمله دانش آموزانی هستید که با مشاهده‌ی نتایج نیم‌سال اول خود به این فکر افتاده‌اید که اکنون در نیمه‌ی راه بایستید و تلاش خود را برای نتیجه گرفتن در کنکور امسال متوقف کرده و بعد از امتحانات به مطالعه برای کنکور سال آینده بپردازید سخت در اشتباهید!

نگویید نیم‌سال اول را خوب سپری نکردم چون اگرچه نیم‌سال اول گذشت و شاید نتیجه‌ای درخور و مناسب هدفتان نگرفته‌اید اما می‌توانید در آخرین فرصت جبران نیم‌سال اول دوباره تلاش کنید.

بله، درست شنیدید آخرین فرصت جبران نیم‌سال اول!

LastChance

حتماً خیلی خوشحال شده‌اید! بدانید این خوشحالی حق همه‌ی کسانی است که هیچ گاه ناامید نمی‌شوند. در دوران طلایی نوروز می‌خواهیم دوباره نیم‌سال اول را مطالعه و جمع‌بندی کنیم.

پس فرصت را غنیمت شمارید. فقط کافی است از شروع نیم‌سال دوم پیوسته با برنامه آزمون‌ آزمایشی که در آن شرکت می کنید پیش بروید و دیگر به سراغ نیم‌سال اول نروید و با تمرکز کامل همه‌ی وقت خود را روی نیم‌سال دوم بگذارید.

دروس نیم‌سال دوم را کامل و دقیق و خالی از سهل‌انگاری‌ها و روش‌های غلط و سستی‌های نیم‌سال اول مطالعه کنید تا در دوران طلایی عید نوروز با خیال راحت آن را موقتاً متوقف کنید و به سراغ مطالعه دروس نیم‌سال اول بروید.

به این ترتیب با شروع دوران طلایی می‌توانید مطالعه‌ی نیم‌سال اول را دوباره آغاز کرده و نهایت استفاده را از این دوران طلایی ببرید. برای ناامید شدن همیشه زود است.فقط کافی است بر خدا توکل کنید و با انگیزه بالا شروعی پرقدرت داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.