رتبه‌های یک‌رقمی کنکور از پیوستگی با آزمون‌های آزمایشی می‌گویند

یکی از ویژگی‌های بارز رتبه‌های برتر کنکور سراسری این است به برنامه‌ی آزمون‌های آزمایشی پیوستگی دارند. در این گزارش رتبه‌های یک‌رقمی کنکور 1393 درباره‌ی پیوستگی خود به برنامه و بودجه بندی آزمون‌های آزمایشی می‌گویند.

محمدكاظم ميدانى از يزد

رتبه‌ی 7‌ ریاضی منطقه‌ی‌ 2

رتبه‌ی 4 زبان منطقه‌ی 2

چون برنامه‌ی من بر مبنای برنامه‌ی آزمونم بود برای شرکت در آزمون‌ها بسیار انگیزه داشتم ضمن این‌که شاید اگر با  برنامه‌ی دیگری درس می‌خواندم از بسیاری از درس‌ها جا می‌ماندم به همین دلیل به برنامه‌ی آزمون اعتماد کردم و با آن به صورت هماهنگ در آزمون‌ها شرکت کردم.

Exam

زينب خانلربك دماوندى از كرج

رتبه‌ی 4 هنر منطقه‌ی 2

هیچ غیبتی در آزمون‌ها نداشتم. اعتقاد بسیار زیادی به آزمون داشتم و دوستان زیادی داشتم که رتبه‌های تک‌رقمی داشتند. اگر دانش‌‌آموزی در یک آزمون درس نخوانده باشد نباید اینطور بگوید که چون درس نخوانده ام شرکت نمی‌کنم؛ باید بپذیرد که ضعف کار کجاست و آن را رفع کند. اگر در آزمون شرکت نکنیم از کجا می‌توانیم متوجه شویم که کجاها ضعف وجود دارد تا بتوانیم آن‌ها را رفع کنیم. به همین دلیل حتی اگر مباحثی از آزمون را نخوانده بودم در آزمون‌ها شرکت می‌کردم.

اميد جليل از ياسوج

رتبه‌ی 3 علوم تجربی منطقه‌ی 3

رتبه‌ی 54 زبان منطقه‌ی 3

به نظر من،هر آزمون یک پله است و پله‌ها یکی پس از دیگری باید طی شود. برنامه پیوسته است و اگرچه جبرانی دارد اما اگر در آزمون‌ها شرکت کنیم ولی با برنامه پیش نرویم هیچ سود و فایده‌ای برایمان ندارد. به نظر من اگر دانش‌آموز به دلیل درس نخواندن نخواهد در آزمون شرکت کند، بهترین کار این است که در جلسه‌ی آزمون حاضر شود تا با حقیقت روبه‌رو شود. این‌گونه تلاش کردن برای من از افت تراز مهم‌تر بود.

درسا اسماعيل‌پور مقدم از قائن

رتبه‌ی 4 علوم ریاضی و فنی منطقه‌ی 3

رتبه‌ی 6 زبان منطقه‌ی 3

با این‌که از سال قبل در آزمون‌های آزمایشی شرکت می‌کردم، در سال چهارم شرکت در آزمون به‌خصوص قبل از عید برای من بسیار مهم بود و در هیچ یک از آزمون ها غیبتی نداشتم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.