رتبه های برتر کنکور از اهمیت فصل تابستان می‌گویند (بخش اول)

سیدشایان پورمیر بابایی، رتبه‌ی 1 تجربی کشور کنکور 93

کنکور 93در تابستان هماهنگ با برنامه آزمون‌های آزمایشی که در آنها شرکت می کردم پیش رفتم؛ البته بیش‌تر تمرکزم را روی پیش‌خوانی درس‌های سال چهارم و مرور دروس عمومی گذاشتم.

در تابستان سال گذشته بعد از امتحانات نهایی که معدلم بیست شد، احساس کردم روی مطالب سال سوم مسلط هستم و خیلی آنطور که باید و شاید مطالب را جدی مرور نکردم و درنتیجه در نیم‌سال دوم سال چهارم کارم سخت شد.

به دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور توصیه می‌کنم هر چه‌قدر هم روی مباحث سال سوم مسلط هستند، از مرور جدی مطالب غافل نشوند تا در نیم‌سال دوم سال تحصیلی دوره پیش دانشگاهی کارشان راحت‌تر باشد.

list-review-websites-ecommerce

سیده‌زهرا موسوی، رتبه‌ی 3 تجربی کشور کنکور 93

در تابستان درس‌های پیش 1 را همراه با تدریس دبیرانم در مدرسه می‌خواندم و اختصاصی‌های پایه را نیز خودم خواندم. عربی 2 و 3 را به طور کامل خواندم و حتی مرور هم کردم. می‌توانم بگویم در تابستان در درس عربی قوی شده بودم.

مهسا دولتشاهی، رتبه‌ی 4 تجربی کشور کنکور 93

من در تابستان دو درس از سال چهارم و درس‌های اختصاصی پایه را خواندم. به نظرم زیست 1 و زیست 2 مبحث‌های مرتبط و ترکیبی با هم دارند و اگر به طور هم‌زمان خوانده شوند، بهتر است. زبان فارسی و عربی 2 و عربی 3 را نیز در تابستان به طور کامل خواندم. عربی و زبان فارسی درس‌هایی هستند که برای یادگیری، کار بیش‌تری می‌برند و نیاز به مطالعه با تمرکز از تابستان دارند.

امیر نوری‌پور، رتبه‌ی 2 ریاضی منطقه‌ی 2 کنکور 93

در تابستان با برنامه‌ی آزمون ها همراه بودم و به طور ویژه به مباحث سال چهارم توجه داشتم. در تابستان 60 درصد زمانم را به دروس سال چهارم می‌پرداختم و در باقی زمان‌ها مباحث گذشته را به طور منظم مرور می‌کردم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.