رتبه 1 کنکور ریاضی 94: اراده و تلاش فرد مهمتر از کلاس کنکور است!

پژمان شهبازی دستجرده رتبه 1 آزمون سراسری سال 94 در گروه علوم ریاضی و فنی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاه ایرنا اظهار داشت: لطف خداوند رحمان و رحیم و کمک و پشتیبانی خانواده ام از جمله عوامل اصلی موفقیتم در کنکور امسال به شمار می رود. 

وی گفت: همچنین باید از تلاش معلمان مدرسه و کادر آموزش و پرورش استان اصفهان نیز بسیار تقدیر و تشکر کنم که کمک ها و راهنمایی های آنان در کسب این رتبه برایم بسیار موثر و با ارزش بود. 

images

وی در ادامه صحبت های خود افزود: من دغدغه کنکور را از مدت ها قبل داشتم اما به صورت جدی این کار را پس از امتحانات نهایی شروع کردم و در تمام دوران آمادگی برای کنکور تمام سعی خویش را داشتم که در کنکور امسال بتوانم بهترین نمره را کسب کنم. 

وی ادامه داد: روزهایی که مدرسه می رفتم اغلب 7 ساعت به کنکور اختصاص می دادم و پس از پایان مدرسه نیز تقریبا تمام اوقاتم را در همین راستا سپری می کردم.  وی با اشاره به وجود آموزشگاه های متعدد کنکور در شهرهای مختلف کشور یادآور شد: به نظرم تلاش و اراده فرد شرط لازم برای دستیابی به اهداف مورد نظر است و اگر این عوامل باشد دانش آموز می تواند در مدرسه خویش نیز به نتایج مورد نظر دست یابد. 

رتبه نخست گروه آزمایشی گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی آزمون سراسری در پایان اظهار داشت: علاقه مند به رشته برق بوده و در یکی از دانشگاه های تهران و یا اصفهان ادامه تحصیل خواهم داد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.