رشته‌های با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد اعلام شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت‌نام رشته‌های با آزمون کارشناسی ناپیوسته از روز شنبه ۲۵ مردادماه آغاز شده است و تا روز شنبه اول شهریورماه ادامه دارد.

علوی فاضل در ادامه افزود: داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ناپیوسته سال ۹۳ سازمان سنجش و آموزش کشور می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org نسبت به انتخاب رشته خود اقدام کنند.معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: هر داوطلب می‌تواند متناسب با کد رشته امتحانی خود در آزمون، ده رشته/ محل را انتخاب و در سایت ثبت‌نام کند.

علوی فاضل در ادامه صحبتهایش تأکید کرد: از میان ۳ هزار و ۴۱۹ رشته/محل مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرش دانشجو تنها در ۴۰ رشته/محل به صورت با آزمون انجام می‌شود و ثبت نام در ۳ هزار و ۳۷۹ رشته/محل بدون آزمون این مقطع از ۲۱ مردادماه در پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی به نشانی www.azmoon.org آغاز شده است و تا اول شهریورماه ادامه خواهد داشت.

وی در ادامه به داوطلبان توصیه کرد: با توجه به اینکه تنها در تعداد معدودی از رشته‌ها پذیرش به صورت با آزمون است، داوطلبان لازم است پس از مطالعه دفترچه انتخاب رشته و اطلاع از رشته محل‌های موجود نسبت به خرید کارت اعتباری انتخاب رشته اقدام کنند.

علوی فاضل در پاسخ به این سوال که آیا آزمون شامل همه رشته‌ها می‌شود، گفت: رشته‌هایی که در مقطع کارشناسی ناپیوسته پذیرش آنها در برخی از محل‌های دانشگاهی به صورت با آزمون خواهد بود، شامل اتاق عمل، ساخت پروتز دندانی، مامایی، علوم آزمایشگاهی، بهداشت عمومی، مهندسی بهداشت محیط، هوشبری، علمی کاربردی حسابداری، مهندسی تکنولوژی الکترونیک، مهندسی تکنولوژی برق-قدرت، مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر، علمی کاربردی معماری است.

وی در پـایـان تـوصـیـه کـرد: داوطـلـبان مـی‌تـواننـد در صـورت مـواجـه شـدن بـا هـر گونه سـؤال یـا ابهـامـی بـه سـایت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند تا کارشناسان مرکز آزمون دانشگاه آزاد در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

images

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.