روزهای تکرارنشدنی برای یک کنکوری

در فاصله کمتر از دو ماه به کنکور سراسری سال 93، قدم‌ها به سمت موفقیت و نتیجه‌گیری نهایی مطمئن‌تر می‌شود. با نگاهی به پشت سر متوجه می‌شوید که چه مسافت پرپیچ و خمی را طی کرده‌اید. بارها موفق شده‌اید و شکست را تجربه کرده‌اید. تجربه‌های ارزشمندی کسب کرده‌اید که نه فقط برای امروز بلکه برای سال‌های سال برای‌تان مفید و کارساز خواهند بود. شروع حرکت را به خاطر بیاورید: یک مسیر یک ساله با تعدای پروژه و آزمون آزمایشی و … .

با نزدیک شدن به مقصد نهایی، تلاش‌ها بیش‌تر، امید‌ها پررنگ‌تر و برنامه‌ها هدفمندتر می‌شود. این روزهای پر از تلاش و پشتکار و این روزهای مهم را دریابید. از آن‌ها استفاده‌ی درستی داشته باشید. اگر دقت کنید چند گام تا موفقیت فاصله دارید. قدم‌ها را محکم بردارید. از آزمون‌های آزمایشی به درستی استفاده کنید و پرانرژی وارد دوران جمع‌بندی شوید. دوران جمع‌بندی یعنی جمع‌بندی همه‌ی آموخته‌ها و یادگیری‌ها؛ یعنی مرور مهم‌ترین نکات و سؤال‌ها؛ یعنی شبیه‌سازی چندین‌باره‌ی شرایط کنکور؛ یعنی تخمین رتبه و ایجاد آرامش.تیر آخر را با اطمینان به سمت هدف نشانه بگیرید و با تورق سریع، همه‌ی نکات مهم را در حافظه‌ی خود ذخیره کنید.

اگر قدر این روزهای باقی‌مانده را بدانید و از آن‌ها خوب استفاده کنید، شک نکنید موفق خواهید شد. این روزها برای‌تان تکرار نخواهند شد. ارزش زمان را دریابید و آن را به راحتی از دست ندهید. پایان این روزها مساوی است با موفقیت در کنکور. پایان خوب و همراه با موفقیت را برای خودتان رقم بزنید.

url

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.