روش سه روز یک‌بار و یک نکته‌ی مهم

همانگونه که بارها گفته ایم بهترین روش برای مطالعه در دوران جمع بندی، شبیه سازی کنکور به روش سه روز یکبار است. اکثر دانش‌آموزان و داوطلبان روز اول این روش را بسیار خوب و عالی اجرا می‌کنند یعنی با شرایط کاملاً مشابه کنکور سراسری از خود آزمون می‌گیرند اما متأسفانه برخی به دو روز بعد توجهی نمی‌کنند و روز دوم و سوم را از دست می‌دهند؛

حال آن‌که در این روش روز دوم و سوم بسار مهم‌تر از روز اول هستند.داوطلبان باید دقت کنند که اصل کار شما در این روش دقیقاً بعد از آزمون روز اول شروع می‌شود و این نکته بسیار مهمی است که بایستی به آن توجه داشت.

index

شما در آزمون به سؤالاتی که بلد هستید پاسخ صحیح می‌دهید و قطعاً اگر این سؤالات در کنکور هم تکرار شوند شما از پس آن‌‌ها برخواهید آمد. پس باید بروید سراغ سؤالاتی که به آن‌‌ها جواب نداده‌اید یا اشتباه پاسخ داده‌اید؛ نکات این سؤالات را به طور کامل فرا بگیرید و اگر لازم است به کتاب و جزوه‌ی خود رجوع کرده و مباحث مورد نظر را دوباره مطالعه کنید.

اگر به سؤالی پاسخ صحیح دادید ولی از نظر خودتان نیاز است که آن سؤال مورد بررسی قرار بگیرد آن را نشان‌دار کرده و بعد از آزمون با دقت هرچه تمامتر به بررسی و تجزیه و تحلیل آن بپردازید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.