زندگی کن ، لحظه به لحظه

سلام

زندگی را زندگی کنید …

در تمام زندگی و حتّی هم‌اکنون که دوران پرفراز و نشیب تحصیل و علم‌اندوزی را طی می‌کنید اتفاقات و شرایط گوناگونی برایتان پیش می‌آید و فرصت‌ها و موقعیت‌های زیادی اطرافتان را احاطه کرده است.

لازم است این اصل مهم را بدانیم که زندگی یک فرصت بزرگ حیات و هدیه الهی است تا خودمان را درگیر هر موضوع یا پیشامد ساده و پیش افتاده‌ای نکنیم.

index

چه بسیار اتفاقاتی که برایش غصه‌ها خوردیم و به خودمان رنج و محنت وارد کردیم اما به سادگی برطرف شدند و ما متعجب و متحیر فقط به آنها نگاه می‌کردیم و چه بسیار رویدادهایی که ما پیش‌داوری کردیم و تا آخر ماجرا و تا انتها علیه تیرگی و پایان در ذهنمان پیش رفتیم اما آن رویداد خیلی ساده‌تر و جلوتر از آنچه می‌‌اندیشیدیم حل و رفع شد.

البته همه‌ این اتفاقات تلخ و شیرین تجربه ای ارزشمند و گرانبها شد برای امروز که حرف همدیگر را خوب بفهمیم. شاد باشید و خوب زندگی کنید، از لحظات شاد زندگیتان نهایت بهره را ببرید و تحت هر شرایطی برای شاد کردن دیگران هم قدمی بردارید.

پر باشید از امید و آرزو و هر روز به خاطر بسیاری از داشته‌هایتان که حتی فقط یکی از آنها هم یک دنیا دارایی است خداوند مهربان را شکر کنید، خود را به منبع لایزال انرژی در کل هستی متصل کنید و مثل بهترین دوستتان با خدا گفتگو و راز و نیاز کنید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.