سال جدید را به‌عنوان بهترین سال شروع می کنم

آیا می‌شه این اتفاق بیفته و سال جدید به بهترین سال زندگی‌مون تبدیل بشه؟

شاید بله، شاید نه! این بستگی به پاسخی داره که شما به این پرسش می‌دید، اگه محکم و با قاطعیت پاسخ بدید که «بله، سال 94 رو به بهترین سال زندگیم تا به امروز تبدیل خواهم کرد!» اون‌وقت می‌تونید این جمله را به واقعیت تبدیل کنید.

مقابل چشمان ظاهری خودتون خلقش کنید. اگر فکر می‌کنید رسیدن به آرزو و افکارتون ممکن نیست، پس وقت خودتون تلف نکنید و منتظر به واقعیت پیوستن اونا نباشید، چون هیچ‌کس جز خود شما نمی‌تونه در خلق آینده نقش اصلی و کلیدی رو بازی کنه.

index

اگر با من هم‌عقیده هستید،‌ بیایید از همین حالا شروع کنیم. اولین کاری که باید انجام بدیم، اینه که دفترچه‌ای زیبا بخریم و سال 94 رو طوری که دوست داریم باشه، با تمام جزئیاتش بنویسیم، ‌بدون هیچ محدودیتی؛ با آزادی کامل ذهنی و بدون هیچ قید و شرطی، خواسته‌‌مون رو بنویسیم. بعد موانع موجود در مسیر رسیدن به اهداف خودمون رو بنویسیم.

مرحله بعدش روش‌های احتمالی، ‌گذشتن از این موانع و ابزارهای مورد نیاز و کمک‌هاییه که می‌تونیم دریافت کنیم. حالا باید برنامه‌ریزی و زمان‌بندی اجرای برنامه‌ها رو شروع کنیم با برداشتن اولین گام کار رو شروع می‌کنیم و همین حالا انجامش می‌دیم؛ بدون کم‌ترین اتلاف‌وقتی!

راز واقعی این است که آن‌چه را می‌خواهیم، ‌ابتدا تصویرش را در ذهن تجسم کنیم و سپس آن را روی کاغذ بیاوریم. به تحقق رؤیاهایمان ایمان، باور و اعتقاد کامل داشته باشیم. با قدرت هرچه تمامتر و بدون هیچ شک و تردیدی برای انجامش گام برداریم و هرگز از موانع و مشکلات موجود نهراسیم. برای تحقق رؤیاهایمان تیم بسازیم.

از هر فرصتی برای بالا رفتن به سمت قله اهدافمان استفاده کنیم، هرگز عقب‌نشینی نکنیم، با رؤیاهای خودمان زندگی کنیم و اجازه ندهیم کسی رؤیاهای ما را از بین ببرد. از افراد منفی‌نگر فاصله بگیریم و خود را در محاصره‌ی افراد مثبت و موفق قرار دهیم تا مانند آن‌ها شویم و تا رسیدن به هدف، تمرکزمان را به مورد دیگری معطوف نکنیم.

سال 94 بهترین سال زندگی من است چون تصمیم گرفته‌ام مسئولیت تمام کارهایم را خودم به عهده بگیرم و تعهد می‌کنم تا تحقق اهدافم هرگز از پای ننشینم.

بیایید بهترین سال زندگی‌مان را با دستان خودمان خلق کنیم!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.