سومی‌ها در ادامه‌ی مسیر… (بخش سوم)

بعد از تسلط یافتن هر چه بیش‌تر بر کتاب درسی و حل دقیق تمرینات آن، نقش آمادگی برای آزمون و شبیه سازی سؤالات آزمون بسیار مهم و پررنگ می‌شود.

این‌که شما بعد از تسلط روی مطالب کتاب درسی، با تیپ‌های مختلف و ترکیب‌بندی‌های گوناگون سؤالات و هم‌چنین مهم‌ترین و پرتکرارترین آن‌ها آشنا شوید یک ضرورت غیرقابل انکار و مهم به شمار می آید.

indexx

بنابراین برای موفقیت در آزمون باید آن را برای خودتان شبیه‌سازی کنید. افزایش تجربه در حل سؤالات تشریحی کمک بسیار زیادی به کاهش اشتباهات و کنترل استرس به هنگام مواجه شدن با سؤالات امتحانات نهایی خواهد کرد. 

کتاب‌های حاوی نمونه سوالات امتحانی در تمام سال‌های تحصیلی کاربردی مبتنی بر موارد بیان‌شده دارد و برترین راهکار برای افزایش تسلط تشریحی دانش‌آموزان محسوب می‌شود؛ اما این کتاب‌های تأثیرگذار برای سال سومی‌ها اهمیت دوچندان می‌یابد.

  این گونه کتاب هابرای سومی‌ها علاوه بر یک منبع بسیار ایده‌آل برای تسلط هر چه بیش‌تر تشریحی بر مباحث، نقش مشاور آزمونی و راهنمای مطالعاتی را هم ایفا خواهد کرد. آشنا شدن شما با مباحثی که بودجه‌ی بیش‌تری در امتحانات نهایی دارند گام بسیار مؤثری برای کسب نمره‌ی دلخواهتان در امتحانات نهایی خواهد بود.

 

 
 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.