سوپاپ‌های اطمینان کنکور

همه‌ی ما برای انجام هر کاری جوانب را به خوبی می‌سنجیم و همواره دوست داریم که برای هر مسئله‌ای مناسب‌ترین و درست‌ترین تصمیم را بگیریم.

به طور مثال اگر برای رفتن از شهری به شهر دیگر چند راه وجود داشته باشد سعی می‌کنیم مطمئن‌ترین و بهترین راه را انتخاب کنیم. در واقع ویژگی‌های روحی انسان حکم می‌کند که همواره به دنبال سوپاپ‌های اطمینان بگردد و در راهی که تصمیم گرفته، محکم و با اطمینان قلبی و با توکل به خدا قدم بردارد.

i-cant-believe-that-god-put-us-on-this-earth-to-be-ordinary-earth-quote

خوب است بدانید که در کنکور هم رد پای سوپاپ‌های اطمینان به چشم می‌خورد. کافی است کمی با دقت و تمرکز فکر کنید. نقاط قوت پایدار شما همان سوپاپ‌های اطمینان هستند. درس‌ها و مباحثی که در آن‌ها به تسلط کافی رسیده‌اید می‌توانند برای شما امتیاز مثبتی باشند و به شما اطمینان خاطر بدهند. وظیفه‌ی ما این است که از این نقاط قوت به خوبی مراقبت کنیم و تا روز کنکور آن‌ها را حفظ کنیم. به میزانی که بتوانیم تعداد این درس‌ها یا حتی مباحث را بیش‌تر کنیم، می‌توانیم توانمندتر در جلسه‌ی آزمون حاضر شویم.

شایسته است که تمام دروس عمومی و اختصاصی خود را با دقت بررسی کنید و با تمام توان برای بیش‌تر کردن سوپاپ‌های اطمینان تلاش کنید. راستی شما برای حفظ و افزایش نقاط قوت پایدار چه برنامه‌ای دارید؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.