غفلت موجب پشیمانی است!

سلام

حتماً تاکنون فهمیده‌اید که همه چیز با هم آمیخته و مرتبط است.موفّقیّت هم با تلاش مستمر ،منظم و بر مبنای برنامه ریزی اصولی و دقیق مرتبط است .

برای یک داوطلب کوشا و جدّی ، تلاش مستمر همان درس خواندن و فعّالیّت علمی داشتن است. درس‌ خواندن با تغذیه ارتباط دارد و تغذیه وابسته‌ی تامّ و تمام به خواب است و … ده‌ها و صدها وابستگی دیگر که حتماً برخی از آنها را  تجربه کرده‌اید. اگر شب خواب خوب و راحت داشته باشید ، هنگام روز نشاط و آمادگی بیش‌تری برای مطالعه و درس خواندن خواهید داشت و طبیعتاً بهتر و دقیق‌تر خواهید آموخت.

images

این خواب شب هم از آن ماجراهایی است که خیلی‌ها با آن درگیر هستند. یادتان باشد کلسیم موجود در شیر باعث کاهش گرفتگی‌های عضلانی و ایجاد حالت آرامش در بدن می شود.برای داشتن خواب راحت و کافی هر شب قبل خواب یک لیوان شیر نیم‌گرم مصرف کنید.

البتّه ماست و دوغ خیلی ترش هم برای این منظور مناسب است، اگر چه ممکن است خواب آور باشد امّا خوردن ماست شیرین علاوه بر کاهش استرس و اضطراب ، میزان کلسیم ضروری بدن را تامین می‌کند. هم‌چنین می‌توانید از انواع کشک پاستوریزه نیز استفاده کنید زیرا علاوه بر داشتن کلسیم کافی، منبع خوب و غنی از پروتئین است.

پس از امروز حواس‌تان باشد که غفلت  از خوردن شیر ، ماست یا دوغ و کشک موجب پشیمانی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.