غول چراغ جادو !

سلام

اهداف و آرزوهایتان را بنویسید تا با نوشتن آن اهداف ذهن و رفتارتان قالب همان دستاورد را به خودش بگیرد.

نوشتن اهداف موجب می‌شود خود به خود به راه‌های رسیدن به آنها بیشتر جدی‌تر و عملیاتی‌تر فکر کنید. برای اهدافتان انقضای زمانی قایل باشید و آنها را کامل، واضح و دقیق بنویسید.

واقعاً فکر کنید چراغ جادو را یافته‌اید و الان غول چراغ جادو در مقابل شماست و می‌گوید؛ ارباب دستور بده تا این غلام حلقه به گوش آروزهایت را برایت برآورده کند.

genie-lamp

این نکته مهم و کلیدی را همواره بخاطر داشته باشید که اهدافتان شما را به حرکت وادار می‌کنند، اهدافتان منبع تأمین انرژی و انگیزه شما خواهد بود. اهدافتان مرتب ما را از کم‌کاری، سطحی‌نگری و روزمره‌گری بر حذر می‌دارد.

گنج‌های بسیاری در عالم وجود دارند تا مدفون هستند هیچ‌کس نه از آنها بهره‌ای می‌برد نه از وجود آنها چیزی به کسی می‌رسد، اما به محض یافته شدن تأثیرات شگرفشان را بروز می‌دهند.

اهداف و آرزوهای درونیتان تا زمانی‌که در شما مدفون هستند به هیچ کارتان نمی‌آیند و فقط رویا هستند. بدون هیچ حرکتی به سمت آنها فقط آنها را نظاره می‌کنید اما به محض اینکه آنها را به دنیای بیرونتان و به خارج از ا فکارتان بیاورید و با آنها زندگی کنید بدست می‌آیند و با برآورده شدنشان زندگی شما را به کلی زیرورو خواهند کرد.

پس همین الان قلم بردار و اهدافت را بنویس…بنویس و تردید به خودت در بدست آوردنشان راه نده…

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.