فرصت طلایی

اكنون دانش‌آموزان و داوطلبان کنکور سراسری تمام توجهشان به دوران طلایی نوروز معطوف شده است. برخی از آنها به خود وعده داده‌اند که در ایام نوروز کاستی‌های نیم‌سال اول را جبران کنند.

عده‌ای از دانش‌آموزان تصمیم دارند که در این دوران ساعت مطالعه را بالا برده و برای کسب تسلط بیش‌تر تست بزنند و عده‌ای قصد دارند برای آمادگی در امتحانات نهایی کتاب‌های درسی را عمیق و موشکافانه بخوانند و تمرین تشریحی بیش‌تری حل کنند. دوران طلایی نوروز پنجره‌ی باز و فرصتی گرانقدر برای دانش‌آموزان هدفمند است که بایستی ارزش والای آن را برای پیشرفت در دروس درک نمایند.

alu

در حقیقت نوروز یک ایستگاه جبرانی است.شما چه برنامه‌ای دارید؟ آیا قصد دارید خود را به دست باد بسپارید و با جریان حوادث عید همراه شوید؟ یا می‌خواهید مقاومت کنید و بر اجرای برنامه‌ی درسی مصر هستید؟ در این ایستگاه جبرانی چه درس و مباحثی را در نظر دارید مطالعه کنید؟ چه منابعی برای مطالعه‌ی خود در نظر گرفته‌اید؟ قصد دارید چند ساعت در روز درس بخوانید؟ فراموش نکنید این ایام طلایی، وقت آزمون و خطا نیست؛ پس محتاط و کاملا آگاهانه عمل کنید.

آزمون‌های آزمایشی برنامه‌ای به شما آرامش خواهد داد. در هر مقطعی هستید برنامه‌ی آزمون آزمایشی را با برنامه‌ی خود شخصی‌سازی کنید. به برنامه‌ی آزمون خود اعتماد کنید؛ زیرا شما را مطمئن و آرام به سوی هدفتان پیش خواهد برد؛

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.