فرهاد دانشجو از دانشگاه آزاد رفت/ حمیدمیرزاده به عنوان رییس پیشنهادی انتخاب شد

رییس دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی گفت: حمید میرزاده با اکثریت آرای اعضای هیات امنا به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد معرفی شد.

یاسر هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، در حاشیه جلسه فوق‌العاده هیات امنای دانشگاه آزاد، گفت: جلسه فوق‌العاده هیات امنا در فضایی صمیمی و دوستانه برگزار شد.

رییس دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد با تشکر از دکتر فرهاد دانشجو از روند جلسه، اظهار کرد: مسائل جاری در دستور جلسه امروز مطرح و کارشناسانه مورد بررسی قرار گرفته شد و در چارچوب، توضیحات ارائه شد.وی افزود: پس از طرح نظرات اعضای هیات امنا در مورد آینده دانشگاه آزاد پس از بررسی مسائل عمومی و با توجه به مصالح دانشگاه، در نهایت با اکثریت آرا تصمیم بر تغییر رییس دانشگاه ازاد گرفته شد.

رییس دفتر هیات امنای دانشگاه آزاد با بیان اینکه حمید میرزاده به عنوان سرپرست دانشگاه آزاد تعیین شد، اظهار کرد: دکتر حمید میرزاده به عنوان گزینه پیشنهادی اعضای هیات امنا به شورای عالی انقلاب فرهنگی معرفی می‌شود.یاسر هاشمی در پایان از آفای فرهاد دانشجو به خاطر زحماتی که در این مدت در دانشگاه آزاد اسلامی داشته تشکر و قدردانی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.