مادر رتبه یک کنکور تجربی سال 94: دخترم هیچ مشاوری نداشت

مادر "سارا همتی" رتبه یک کنکور تجربی سال 94 گفت: اخیرأ خیلی ها خود را به عنوان مشاور سارا همتی معرفی می کنند و از این طریق پول هنگفتی از بچه های کنکوری می گیرند، از همین جا اعلام می کنیم که سارا در سال کنکور هیچ مشاوری نداشت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) "دلبند اکبری نوشاد"، مادر سارا همتی نیز در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: من کارشناس مامایی هستم و پدر سارا دکترای شیمی دارد و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی است، بعد از به دنیا آمدن سارا کارم را تعطیل کردم و تمام تمرکز و فکرم روی شکوفا کردن استعدادهای سارا بود. از همان اول احساس می کردم سارا بچه با استعدادی است و از 27 ماهگی وی را به مهدکودک فرستادم تا استعدادش شکوفا شود.

 index

وی در ادامه صحبت های خود افزود: سارا به قدری با استعداد بود که در اول ابتدایی کتاب هایش را از حفظ می خواند و این استعدادش باعث تعجب معلمانش می شد. ایشان با بیان اینکه فضای خانه را از هر نظر برای درس خواندن سارا فراهم کرده بودیم، گفت: سعی می کردم در کنار فضای آرام، محیطی شاد و به دور از استرس نیز برای سارا مهیا کنم.

 وی نسبت به وجود مشاوران قلابی هشدار داد و گفت: اخیرأ خیلی ها خود را به عنوان مشاور سارا همتی معرفی می کنند و از این طریق پول هنگفتی از بچه های کنکوری می گیرند، از همین جا اعلام می کنیم که سارا هیچ مشاور و پشتیبانی نداشت.

اکبری نوشاد با اعلام اینکه پدر سارا اهل شهر ایلام است، خاطرنشان کرد: واقعأ از مسئولان این شهر تشکر می کنم که پیگیر سارا هستند ولی سارا متولد و بزرگ شده تبریز است و در مدارس تبریز تحصیل کرده و درست نیست الان بگوییم سارا اهل ایلام است!. 

مادر سارا همتی استعداد وی را خدادادی دانست و گفت: اکثر فامیل پدری سارا باهوش هستند و همگی تحصیلات عالی دارند، حتی مادربزرگ سارا که امکانات تحصیل برایش فراهم نشده پیگیر تحصیل سارا بوده و فرد بسیار باهوشی است. وی به اعتقادات مذهبی سارا نیز اشاره کرد و گفت: وی با زبان روزه در آزمون هایش شرکت می کرد. 

وی در پایان از تلاش های تمامی معلمان دخترش در تمامی مقاطع تحصیلی تشکر و قدردانی کرد و تلاش های آنها را در موفقیت سارا بسیار مفید و موثر دانست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.