مشاور سارا همتی رتبه 1 رشته تجربی کنکور 94 چه کسی بود؟

باز هم اعلام نتایج کنکور و باز هم دزدیدن رتبه های برتر آزمون سراسری.

پارسال آناهیتا نجفی رتبه ۲ کنکور تجربی رو یک از مشاوران ملیونی تهران به اسم خودش دزدیده بود که البته خیلی سریع توسط خانم نجفی از طریق رسانه ها تکذیب شد! اما جالبه باز هم این تبلیغات رو ادامه میدن. محمد جواد موسوی رتبه ۳ کنکور ریاضی رو یکی از مشاوران دیگر معروف به اسم خودش میخواست تموم کنه که ایشون هم با قاطعیت این موضوع رو رد کردند. امید چهره گشا ، پوریا یاراحمدی و … همه ی این عزیزان بارها مورد سو استفاده به اصطلاح مشاوران و مدرسان مختلف کنکوری قرار گرفتند که توسط خودشون تکذیب شد. چقدر زشته که یک مشاور یا دبیر کنکوری با بی شرمی به خاطر تبلیغ خودش دست به دروغی چنین شاخدار بزنه!

و اما خانم سارا همتی که همه میدونستن رتبه ۱ میشه! ایشون مشاورشون کی بود؟ 

index

ایشون همین امروز به طور رسمی اعلام کردند که مشاورشون خانم مریم مجرد ثانی رتبه ۴ کنکور بودند (که از طریق تلفنی به ایشون مشاوره میدادند) . مطمئنا با این همه امسال هم هستند مشاورانی که رتبه های برتر رو به اسم خودشون بزنن اما این رسانه همواره در مقابل آن ها خواهد ایستاد. 

به یاد داشته باشید بچه ها بهترین مشاوران و مدرسان کنکور ، رتبه های برتر هستند کسایی که خودشون این راه رو با موفقیت طی کردند و نه کسانی که با بازاریابی شبکه ای اسم و رسمی برای خودشون راه انداختن و هزینه های ملیونی میگیرن از بچه های مردم. 

به امید روزی که تمامی مدرسین و مشاورین کنکور از رتبه های برتر کنکور باشند و دیگه افراد سودجو و مافیاشون نتونند از شرایط کنکور سوء استفاده کنند و با تبلیغات دروغینی مانند تعیین سطح علمی که این روزها خیلی هم مد شده اما در عمل تنها چیزی که نداره بار علمیه سر داوطلبای ساده کنکور کلاه بذارند.!

با آرزوی موفقیت برای تمامی نخبگان ایران زمین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.