مهلت ارسال سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری سال 94 تمدید شد

عبدالرسول عمادی رئیس مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش گفت: اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری سال 94 در سامانه سوابق تحصیلی به نشانی dipcode.medu.ir موجود است و داوطلبان دیپلمه سال ۸۴ به بعد باید با مراجعه به این پایگاه اینترنتی سوابق تحصیلی (اطلاعات دانش‌آموزی برای داوطلبان مشمول احتساب سوابق تحصیلی، شامل دیپلمه‌های سال ۱۳۸۴ تا سال ۹۳ با عنوان رشته‌های تحصیلی ریاضی فیزیک، علوم تجربی، ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی) خود را مشاهده کنند.

وی در ادامه صحبتهایش در این رابطه افزود: داوطلبانی که موفق به مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی نیستند باید از طریق سامانه (http://dipcode.medu.ir) مشکل خود را در رابطه با عدم مشاهده سوابق تحصیلی، به بصورت الکترونیکی به منطقه اخذ دیپلم خود اعلام کنند. همچنین داوطلبان درصورت ضرورت می‌توانند با مراجعه حضوری به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ دیپلم برای رفع اشکال و دریافت کد سوابق تحصیلی خود اقدام کنند. دکتر عمادی گفت: در صورتیکه سوابق تحصیلی مغایرتی نداشته باشد داوطلبان گرامی می‌توانند با تائید این سوابق کد ۱۴ رقمی دریافت و برای سازمان سنجش آموزش کشور ارسال کنند.

داوطلبانی که به هر دلیل تا پایان مهلت ثبت‌نام، موفق به دریافت کد سوابق تحصیلی خود نشوند، به هیچ وجه امکان ثبت نام در آزمون سراسری سال 94 را نخواهند داشت.مسئولان آموزش و پرورش پیش از این ۱۴ بهمن را آخرین مهلت ارسال سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری دانشگاه‌ها اعلام کرده بودند.

برای مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا را کلیک کنید

sahat-medu-ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.