مهلت انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد تمدید شد

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از تمدید مهلت انتخاب رشته با آزمون کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه تا روز چهارشنبه 20 شهریور ماه خبر داد.

به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ناصر اقبالی با اعلام این خبر، گفت: داوطلبان مقطع کارشناسی ناپیوسته با آزمون که در آزمون سازمان سنجش شرکت کردند و تاکنون نتوانستند در دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنند، با مراجعه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org می‌توانند جهت انتخاب رشته خود اقدام کنند.

وی در خصوص شرایط شرکت فارغ‌التحصیلان ممتاز مقطع کاردانی، اظهار داشت: این دسته از داوطلبان نیز می‌توانند در فرصت ایجاد شده جهت انتخاب رشته خود به سایت مذکور مراجعه کنند.

اقبالی در خصوص انتخاب رشته متقاضیان با آزمون کارشناسی ناپیوسته، اظهارکرد: داوطلبان می‌توانند حداکثر تا 10 رشته محل انتخاب و در فرم ثبت‌نام درج کنند.

وی همچنین تاکید کرد: چون این آخرین فرصت ثبت‌نام اینترنتی برای متقاضیان با آزمون کارشناسی ناپیوسته است به داوطلبان توصیه می‌شود هر چه سریعتر نسبت به ثبت‌نام آنلاین خود اقدام کنند تا در روزهای آخر دچار استرس یا مشکلی نشوند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در پایان به داوطلبان توصیه کرد در صورت مواجه شدن با هر سؤال ،اشکال و یا ابهامی به سایت www.azmoon.org و www.pubr-azmoon.com مراجعه کنند و در قسمت پرسش و پاسخ، سؤال خود را مطرح کنند و یا به نشانی الکترونیکی porsesh@azmoon.net ایمیل خود را ارسال کنند تا کارشناسان مرکز در اسرع وقت به آنها پاسخ دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.