موفقیت خود را اندازه بگیرید

اندازه‌گیری موفقیت یکی از بهترین روش‌های پیشرفت درسی است. چرا که هر چیزی که برای ما قابل اندازه‌گیری باشد از نظر ما قابل قبول‌تر است.

با هدف‌گذاری ده‌دهی می‌توانید در هر آزمون آزمایشی یا آزمون های شبیه سازی شده کنکور که در منزل اجرا می کنید موفقیت خود را اندازه بگیرید. در آزمون‌های سه روز یک‌بار هم که اصل کلیدی فرایند مطالعه در دوران جمع بندی به شمار می روند بسیار مهم است که نتیجه‌ی آزمون هر روز نسبت به سه روز قبل بهبود یابد.

پس هدفمند پیش رفتن و دانستن میزان پیشرفت، یکی از مهم‌ترین محرک‌های پیشرفت است. پس هدف‌گذاری ده‌دهی را پس از هر آزمون سه روز یک‌بار را به عنوان یک نکته کلیدی به خاطر داشته باشید.

index

هدف‌گذاری کردن آسان‌ترین روش پیشرفت است؛ چون هم به شما انگیزه می‌دهد تا بیش‌تر تلاش کنید و هم چون تعیین‌کننده‌ی اعداد و ارقام، خودتان هستید، رسیدن به آن آسان به نظر می‌رسد.

تلاش کنید پس از هر آزمون نتیجه‌ی آزمون بعد را نسبت به آزمون قبل با مطالعه‌ی بیش‌تر و بهره‌گیری از روش تست‌خوانی بهبود بخشید. به خاطر داشته باشید هدف‌گذاری ده‌دهی ساده‌‌ترین راهی است که می‌توانید موفقیت خود را اندازه بگیرید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.