نخستین نمایشگاه آموزش و خدمات الکترونیکی آموزش افتتاح شد

سرپرست وزارت علوم صبح امروز با حضور در نمایشگاه بین المللی تهران، نخستین نمایشگاه آموزش و خدمات الکترونیکی آموزش را افتتاح کرد.
 

به گزارش خبرنگار مهر، نخستین نمایشگاه آموزش و خدمات الکترونیکی آموزش برای نخستین بار در کشور و با همکاری کانون موسسات اعزام دانشجو به خارج در دو سالن نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

این نمایشگاه از امروز پنجشنبه 21 شهریور تا روز یکشنبه هفته آینده فعالیت خواهد کرد و برخی از موسسات مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور، بعضی از دانشگاههای کشور و موسسات آموزشی در حوزه های زبان و کنکور در این نمایشگاه حضور دارند.

جعفر توفیقی پیش از افتتاح این نمایشگاه با اشاره به برخی چالش ها در حوزه آموزش عالی کشور و با بیان اینکه شیوه های مختلف یاددهی و یادگیری و چگونگی این شیوه ها یکی از چالش های پیش روی آموزش عالی ما است، ادامه داد: محدودیت های منابع مالی دولت به گونه ای است که ما نمی توانیم تنها سراغ آموزش های سنتی با شیوه های حضوری برویم بلکه لازم است آموزش های الکترونیک که در سایر کشورهای جهان رواج دارد، در کشور نهادینه شود.

سرپرست وزارت علوم با اشاره به نقش مهم نمایشگاه آموزش و خدمات الکترونیکی آموزش، گفت: این نمایشگاه در توسعه تکنولوژی های آموزشی نقش بسیاری ایفا می کند به این دلیل که امروزه شاهد تحولات بسیار جدی در شیوه های یاددهی و یادگیری هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.