نقاط قوتتان را پیدا کنید

آنچه در آن مهارت دارید را با دقت بشناسید و همواره برای بهبود آن تلاش کنید.نقاط قوتتان را پیدا کنید، چیزهایی در شما وجود دارد که قابل تحسین است و دیگران نقطه قوت شما می دانند.

هر چیزی که بیشترین رضایت فردی را به شما می دهد به احتمال خیلی زیاد همان استعداد ذاتی شماست.از نوشتن لذت می برید،از حرف زدن بامردم شاد می شوید چه کاری واقعا شما را خوشحال می کند؟هراسی به خود راه ندهید و کاری را بکنید که بیشترین واهمه را از آن دارید.این جمله را دنبال کنید و مطمئن باشید که به پیدا کردن استعداد پنهانتان کمک می کند.

Businessman on the rope

همه ما فکر می کنیم کارهایی را که خوب انجام می دهیم کارهای ساده ای هستند به همین خاطر ارزش و اعتبار چندانی برای آنها قائل نیستیم. و برعکس به چیزهایی ارزش می گذاریم که انجام دادن آن برایمان دشوار است و برای بقیه افراد ساده است.

استعدادهای واقعی ما با احساس خود ما شعله می گیرند. به ضربان قلبمان گوش دهید. وقتی سرعت آن بالا می رود، هدفمان با احساس سوختگیری می کند و باعث می شود بتوانیم وارد عمل شویم.

عمل مهم و کلیدی، کار کردن و تلاش مستمر برای یافتن استعدادهای درونیمان است. اگر آن جرقه آنجا نباشد شما توان استقامت کافی برای عبور از موانع و مشکلات راه را نخواهید داشت. سعی کنید در درس های خود نیز نقاط قوت خود را بشناسید ، و برای بیشتر شدن نقاط قوت خود تلاشتان را بیشتر بکنید.زیرا این درس ها می توانند در انگیزه ی شما تاثیر زیادی بگذارند و موجبات موفقیت شما در کنکور سراسری را فراهم آورند.. 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.