نقش دفتر برنامه‌ريزي و رتبه های برتر کنکور

قصد داریم در یک سلسله از مقالات به بیان نقش کلیدی و انکارناپذیر دفتر برنامه ریزی در موفقیت رتبه های برتر کنکور سراسری بپردازیم.

1- هانيه ستاري، رتبه‌ي 393 منطقه‌ي 3 رياضي: از ابتدای شروع به مطالعه برای کنکور، دفتر برنامه‌ريزي را با دقت تکميل مي‌کردم. قبل از آن نمي‌توانستم برنامه‌ريزي‌هايم را دقيق اجرا کنم ولي دفتر برنامه‌ريزي کمک ‌کرد آن‌ها را عملي کنم. هم‌چنين ساعات مطالعه‌ام به مرور زمان افزايش يافت.

images

2- زهره حيدرزاده، رتبه‌ي 440 منطقه‌ي 3 تجربي: از ابتداي سال دفتر برنامه‌ريزي را کامل مي‌کردم و مي‌توانستم هر هفته عملکردم را بررسي کنم و با خودم رقابت مي‌کردم و ساعات مطالعه‌ام بيش‌تر مي‌شد. به نظر من وقتي دفتر تکميل نشود و کم‌کاري داشته باشيم متوجه نمي‌شويم و در فکر جبران نخواهيم بود؛ ولي وقتي يک روز درس نمي‌خوانيم و ساعت مطالعه‌ي آن روز را مي‌نويسيم حتماً تلاش مي‌کنيم تا آن را جبران کنيم.

 

3- نگار ناصري، رتبه‌ي 776 منطقه‌ي 3 تجربي: با تکميل دفتر برنامه‌‌ريزي از ساعات دقيق مطالعه اطلاع پيدا مي‌کنيم و با برنامه‌ريزي، هر هفته آن را افزايش مي‌دهيم. من هم در اين يک سال، دفتر برنامه‌ريزي را کامل مي‌نوشتم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.