نکته‌ای طلایی که هر دانش‌آموز کنکوری باید بداند

خیلی وقت است که قدم در جاده‌ی پر پیچ و خم کنکور گذاشته‌اید. از روزی که کلاس دهم بودید و دلهره‌ی انتخاب رشته را داشتید سه سال گذشته و راه زیادی تا رسیدن به هدف باقی نمانده است. دوست دارم مطلبی را که به نظرم توجه به آن برای هر دانش آموز و داوطلب کنکوری لازم است برای‌تان بگویم.

رسیدن به هر هدفی در زندگی، به تلاش و پشتکار و در واقع سماجت نیاز دارد. برای این‌که بخواهید تلاش کنید و به هدفتان برسید باید سرشار از انرژی و خستگی‌ناپذیر باشید.

۵-ways-companiesusing-mobile-learning-technology

گاهی اوقات در جاده‌ی پرفراز و نشیب کنکور، موانعی هست یا اتفاق‌هایی ممکن است رخ بدهد که ممکن است ما را دلسرد و ناامید کند. باید بدانید که این اتفاق‌ها طبیعی است و برای همه پیش می‌آید. شاید یک هفته نتوانستید آن طور که باید درس بخوانید، شاید در یک آزمون آزمایشی آن طور که انتظار داشتید نتیجه نگرفته‌اید و ده‌ها اتفاق دیگر…

این‌ها همان پیچ‌های خطرناکی هستند که فقط دانش‌آموزان پرانرژی و خستگی‌ناپذیر بدون ترس و دلهره از آن‌ها به سلامت عبور خواهند کرد. یادتان باشد که هیچ چیز قیمتی و ارزشمندی به راحتی به دست نمی‌آید. داستان مورچه‌ای را که بارها و بارها برای بردن دانه‌ای چند برابر بزرگ‌تر از خودش به بالای دیوار تلاش کرد همیشه به ذهن داشته باشید. خستگی‌ناپذیر بودن، شرط پیروزی است. از شکست‌های کوچک نهراسید که موفقیت بزرگ‌تری در انتظار شماست. پرانرژی برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.