همچنان با انگيزه باش(بخش پایانی)

در بخش های پیشین از این سلسله مقالات بطور کامل درباره شرايط مختلفي که ممکن است در اين روزها داشته باشيد و کاري که بايد براي بهتر شدن وضعيتتان تا کنکور انجام دهيد، صحبت کردیم. اکنون و در بخش پایانی فقط یک حرف باقی مانده است و آن این است که بدانیدهيچ تلاشي بدون فايده نخواهد بود و هيچ زحمتي گم نمي‌شود.

این اصل مهم را همواره بخاطر داشته باشید که اهداف هر شخصي با توجه به تلاش و کوشش او رقم مي‌خورد و اهداف ما زاييده تلاش و فکر ما هستند، تلاشي که مي‌کنيم و تصوري که نسبت به خودمان، دانش، مهارت و توانايي‌هايمان داريم.

index

پس توکل و اميدتان به خدا باشد و در اين روزهاي باقي مانده تا کنکور سراسری با انرژي و انگیزه بالا و البته بر مبنای یک برنامه ریزی دقیق و اصولی درس بخوانيد و برآوردي درست و واقعي از وضعيتتان داشته باشيد و بدون شماتت خود يا غرور کاذب، به بهترين شکلي برنامه خود را تنظيم کرده و در راستاي عمل به آن برنامه اقدام کنيد.

همچنين پيوسته بگوييد: «مي‌توانم، مي‌توانم و مي‌توانم. موفق مي‌شوم، موفق مي‌شوم و موفق مي‌شوم». درس بخوانيد و تلاش کنيد. خودتان را در موقعيتي که دوست داريد باشيد، تصور کنيد و نااميدي‌ها را کنار بگذاريد و بقيه کارها را به خدا بسپاريد و مطمين باشيد که او بهترين ها را براي شما رقم خواهد زد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.